Technické profese
Česká republika

Hledáme opravdového nadšence do elektra. Vašim úkolem bude rozsvítit nejrůznější typy instalací a svítidel. Dostanete u nás příležitost pracovat na různorodých projektech po celém světě, Vaší prací ale nebude pouze příprava dokumentace, ale i komunikace a konzultace v rámci projektů. Nabízíme možnost velkého profesního rozvoje v oblasti elektra a mechanické části svítidel a příležitost poznávat nové trendy v lighting technologiích a technikách nasvícení.

Šanci rádi dáme i šikovným absolventům. Důležitá je pro nás motivace a chuť neustále se vzdělávat.

Elektro konstruktér/ka pro designové instalace a svítidla

Co byste měli mít a umět?

  • minimálně středoškolské vzdělání elektro-technického směru
  • platné osvědčení z vyhl. 50/78 Sb., paragraf 5
  • znalost konstrukčního softwaru pro tvorbu elektrotechnické dokumentace
  • Autocad Electrical výhodou
  • zkušenost s tvorbou výkresové dokumentace a technickým kreslením, minimálně krátkodobá praxe podmínkou
  • komunikativní znalost AJ velké plus
  • ŘP skupiny B
  • ochota učit se nové věci

Co budete dělat, až nastoupíte?

  • připravovat design architektury elektro zapojení pro statické i dynamicky nasvícené instalace, případně i pro kinetické instalace
  • pracovat na velké variabilitě zadání, od menších instalací pro soukromé rezidence až po velké komerční a developerské projekty
  • úzce spolupracovat s oddělením projektového řízení, designu, samostatnými mechanickými konstruktéry, R & D, výrobou a instalací
  • komunikovat s klientem a dodavateli

Proč právě k nám?

Jsme česká firma s jasnou vizí být nejinspirativnějšími a nejúspěšnějšími skláři na světě. Smyslem naší práce je přinášet radost, potěšení a opravdový zážitek
z designu. Jsme skupina s celosvětovou působností,
nejsme však korporace.

Nabízíme možnost pracovat na zajímavých, náročných a často unikátních technických řešeních. Jsme fajn tým se smyslem pro humor
a nadšením pro to, co děláme. Pracujeme v neformálním prostředí
s otevřenou firemní kulturou.

Informace o pozici

Místo pracoviště

nám. Míru 55, 473 01  Nový Bor-Nový Bor, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

LASVIT s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Petra Stiblíková
Poznejte náš tým