Technické profese
Lasvit ve světě

Pro zajišťování technické podpory v rámci elektrotechniky hledáme šikovné zájemce se znalostí angličtiny do zahraniční kanceláře v Dubaji. Ideální kandidát se bude svou přímou účastí na instalacích projektových svítidel podílet na hledání vhodného technického řešení a komunikaci s koncovými zákazníky. Zároveň poskytuje odborné poradenství v oblasti LED a systémů DMX s ohledem na bezpečnost a kvalitu použité elektroniky. Jde o kombinaci zručné manuální práce s odbornou znalostí elektro.

Elektrotechnik/montér - Dubaj

Co budete dělat, až nastoupíte?

  • pracovat v náročném a inspirujícím prostředí architektury, designu a luxusních produktů s odkazem tradičního českého řemesla
  • dostanete prostor pro seberealizaci a profesní růst v mezinárodní společnosti
  • napřímo budete ovlivňovat výsledky společnosti
  • ve zkušební době absolvujete důkladné zaškolení
  • dostanete zajímavé pracovní podmínky
  • budete napřímo komunikovat s pobočkami po celém světě
  • pracovat a žít v Dubaji

Co byste měli znát a umět?

  • jste aktivní uživatel anglického jazyka (arabština výhodou)
  • držitel platné vyhlášky č. 50/1978 Sb. (podmínkou)
  • kladný vztah k manuální práci
  • orientace v technických výkresech
  • ochota cestovat a odolnost vůči stresu
  • znalost technologie LED / programování systémů DMX
  • zkušenost se světelnými instalacemi výhodou
  • příjemné jednání a schopnost komunikace
  • ochota přestěhovat se do Dubaje

Proč právě k nám?

Jsme česká firma s jasnou vizí být nejinspirativnějšími a nejúspěšnějšími skláři na světě. Smyslem naší práce je přinášet radost, potěšení a opravdový zážitek
z designu. Jsme skupina s celosvětovou působností,
nejsme však korporace.

Nabízíme možnost pracovat na zajímavých, náročných a často unikátních technických řešeních. Jsme fajn tým se smyslem pro humor
a nadšením pro to, co děláme. Pracujeme v neformálním prostředí
s otevřenou firemní kulturou.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Spojené arabské emiráty

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

LASVIT s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Petra Stiblíková
Poznejte náš tým