Technické profese
Česká republika

Do naší centrály v Novém Boru hledáme zkušeného odborníka z oblasti IT managementu, který povede svůj tým a vezme do rukou péči o podporu v oblasti funkčnosti IT systémů a procesů.

IT Manager

Co budete dělat, až nastoupíte?

  • budete zodpovědný za hladký chod celé firemní IT infrastruktury
  • podílet se na formulaci strategie IT ve společnosti
  • zajišťování chodu, rozvoje a uživatelské podpory jednotlivých aplikací IS (technologie MS: NAV, Dynamics 365, etc.)
  • řídit, vést a rozvíjet 4 členný tým IT pracovníků
  • zajišťovat správu počítačových sítí (LAN i WAN), uživatelů a HW infrastruktury
  • zajišťovat monitoring systémů a bezpečnost dat ve firemních informačních systémech a jejich zálohování
  • komunikovat s dalšími odděleními firmy a kancelářemi ve světě a zajišťovat jejich IT podporu
  • plánovat rozpočet, nákup a obnovu techniky
  • udržovat vztahy s IT dodavateli a identifikovat nové dodavatele

Co byste měli mít / umět?

  • VŠ vzdělání v oboru IT, informačních technologií/systémů
  • 3 – 5 let praxe v oboru, z toho min. 2 roky na manažerské pozici v oblasti IT, zkušenosti s implementací firemního informačního systému podmínkou,
  • znalost AJ a ČJ na velmi dobré úrovni
  • manažerské schopnosti a zkušenosti s vedením lidí
  • znalost IT systémů, network, HW a SW, znalosti o firemních účetních a výrobních systémech a procesech
  • organizační schopnosti a plánování (času, zdrojů atd.), multitasking
  • vynikající komunikační a prezentační schopnosti
  • znalost technologií MS
  • orientace ve firemních IS

Proč právě k nám?

Jsme česká firma s jasnou vizí být nejinspirativnějšími a nejúspěšnějšími skláři na světě. Smyslem naší práce je přinášet radost, potěšení a opravdový zážitek z designu. Jsme skupina s celosvětovou působností, nejsme však korporace.

Nabízíme možnost pracovat na zajímavých, náročných a často unikátních technických řešeních. Jsme fajn tým se smyslem pro humor a nadšením pro to, co děláme. Pracujeme v neformálním prostředí
s otevřenou firemní kulturou.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Palackého náměstí 170, 473 01  Nový Bor-Nový Bor, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, provize z prodeje, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

LASVIT s.r.o.

Kontakt

Petra Stiblíková
Poznejte náš tým