Technické profese
Česká republika

Hledáme časově flexibilního projektového koordinátora, který aktivně posílí tým kolekcí na naší pobočce v České Lípě. Hlavní náplní práce bude koordinovat projekty, pečlivě se starat o plán dodání a řešit požadavky ze strany klientů.

Bespoke Collections Project Coordinator

Co budete dělat, až nastoupíte?

  • Customizovat kolekce a koordinovat projekty (interně a externě koordinovat výrobu)
  • support pro tým kolekcí
  • Budete mít zodpovědnost za vedení administrativy
  • Budete řešit dodatečné požadavky ze strany klientů

Co byste měli mít a umět?

  • minimálně středoškolské vzdělání (technický směr výhodou)
  • zkušenost v oboru technologie, výrobních procesů a technologických postupů výhodou
  • angličtinu na dobré úrovni, ideálně B2
  • časovou flexibilitu – komunikace napříč světem
  • dobrou znalost MS Office
  • schopnost čtení z technické dokumentace
  • výborné organizační schopnosti, vysokou proaktivitu, flexibilitu, zodpovědnost, samostatnost a smysl pro detail
  • schopnost pečlivě vést administrativu
  • řidičský průkaz sk. B
  • dobré komunikační schopnosti
  • ochotu cestovat
  • nadšení, akčnost, všestrannost

Proč právě k nám?

Jsme česká firma s jasnou vizí být nejinspirativnějšími a nejúspěšnějšími skláři na světě. Smyslem naší práce je přinášet radost, potěšení a opravdový zážitek z designu. Jsme skupina s celosvětovou působností, nejsme však korporace.

Nabízíme možnost pracovat na zajímavých, náročných a často unikátních technických řešeních. Jsme fajn tým se smyslem pro humor a nadšením pro to, co děláme. Pracujeme v neformálním a nadstandardním prostředí s otevřenou firemní kulturou a zajímavými benefity.

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Kartounky 670/38, 470 01  Česká Lípa-Česká Lípa, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, možnost občasné práce z domova, firemní akce, 13. plat, možnost si napracovat hodiny, vlastní organizace náplně práce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

LASVIT s.r.o.

Kontakt

Petra Korbelová
Poznejte náš tým